Váš košík je prázdný

Icon_header_basket
Banner-5
Banner-4

Výběr prádla ženy versus muži

Proč se ženy a muži při výběru prádla neshodnou

   Spodní prádlo hraje v sexuálním životě mnoha žen i mužů významnou roli. Když chce žena muže zaujmout, téměř vždy si dá pečlivě záležet na tom, jaké spodní prádlo zvolí. Ovšem v běžném životě dá přednost v první řadě pohodlí a na extravaganci ani v nejmenším nepomýšlí. Ne tak ale muži. Ti za každých okolností požadují u partnerek sexy spodní prádlo, na pohodlí ohledy neberou. Muži i ženy mají na spoustu věcí odlišný názor.

   Tedy zkrátka a jednoduše, pokud se chystáte jít se svým partnerem vybrat spodní prádlo, nepočítejte s tím, že si odnesete kousek, jenž se bude hodit na každodenní nošení. Totiž nedávné studie, provedené módní značkou Blue bella, ukázala, že se názory mužů a žen na ideální spodní prádlo velmi liší.

 

Muži chtějí erotiku, ženy pohodlí.

  Muži totiž na sv partnerce vidí prádlo erotické, a to bez ohledu na příležitost. Nejvíce by jim vyhovovalo spodní prádlo plné mašlí, samozřejmě podvazky, ozdobné pásky, podkolenky, krajky, stužky, korzety a nejraději v rudé bordó barvě nebo pak v černé. Co se týká kalhotek, muži preferují tanga, zatímco ženám nejčastěji vyhovují klasické kalhotky. Takhle nějak si muži představují ideální spodní prádlo svých partnerek.

   Naopak ženy preferují jednoduché spodní prádlo bez zbytečných ozdob a krajek a jejich oblíbenou barvou je pak černá, bílá nebo tělová. Také jim samozřejmě záleží na tom, aby prádlo vypadalo dobře a aby bylo zároveň pohodlné. Drtivá většina žen ale nebere při výběru ohled na partnera, řídí se svými požadavky. Ženy při nákupech dbají hlavně na své pohodlí.

 

Kalhotky a podprsenka musí ladit

    Na čem se ale obě pohlaví shodnou, je pak fakt, že by barva podprsenky i kalhotek měla být stejná. A pokud ne, minimálně by k sobě měli kousky dobře ladit.

   84% žen se přiznalo, že má stranou set spodního prádla, který oblékají na " vyjímečné " příležitosti, například tehdy, když se chystají strávit první společnou noc s novým partnerem. 84% žen se ale cítí sebevědoměji, mají-li na sobě spodní prádlo erotického charakteru.

   Emily Bendellová ze společnosti Bluebella tedy doporučuje, aby ženy takové prádlo nenosily výhradně jen svátečně. " Proč jej nenosit s přáteli na párty nebo klidně jen tak, když je prokázáno, že jste pak daleko sebevědomější ? " vznáší řečnickou otázku zadavatelka průzkumu.