Váš košík je prázdný

Icon_header_basket
Banner-5
Banner-4

O nás

   Internetový obchod Kupuj-pradlo.cz vznikl na základě poptávky zákazníků našeho kamenného obchodu po širším výběru spodního a nočního prádla.

Náš e-shop:

    v našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr kvalitního prádla renomovaných evropských i českých výrobců za velice příznivé ceny. V současnosti nabízíme více jak 7000 variant spodního a nočního prádla pro celou rodinu a tento sortiment neustále obměňujeme a rozšiřujeme. Jsme významní prodejci zejména značek Cornette, Andrie, Gina, Taro, Spoltex či Ewana. Vzhledem k tomu, že je v našem e-shopu takto široký výběr zboží, v současnosti není možné z důvodu omezeného prostoru prodejny nabízet veškerý sortimen e-shopu v naší kamenné prodejně na Budějovické v Praze.

Naše kamenná prodejna:

     v naší kamenné prodejně přesto naleznete velice široký výběr spodního a nočního prádla, které naopak není zastoupeno v našem e-shopu. Zároveň v našem obchodě naleznete bohatý výběr značek  Molvy, Styx, Climber, Evona či Bonastyl a mnoho dalších. Samozřejmostí je profesionální přístup k zákazníkům, možnost placení platební kartou či vyzkoušení prádla v kabince. Nesporná výhoda naší kamenné prodejny je její umístění přibližně 50 m od výstupu z metra Budějovická ve směru k MÚ Praha 4, ( nedaleko od vchodu do DBK ) kde je možné si zakoupit prádlo, ale i pohodlně vyzvednout objednané zboží z e-shopu.

    Neustále se snažíme něco vylepšovat, přesto uvítáme jakékoliv Vaše postřehy a připomínky k naší práci či k obsluze prodejny, které můžete zaslat na email info@kupuj-pradlo.cz

 

                                                                                                                                                                                              Váš tým Kupuj-pradlo.cz